Се прикажуваат сите 2 резултати

Brother DCP-1512E монохроматски ласерски мултифункциски

7.990,00 ден
Карактеристики: -20 копии/принтови во минута -опција за скенирање -USB поврзување -принт резолуција до 2400x600dpi -копирање резолуција до 600x600dpi

Brother HL-1112E монохроматски ласерски

4.690,00 ден
Карактеристики: -20 принтови во минута -USB поврзување -принт резолуција до 2400x600dpi