фискална опрема (6)

принтери & потрошни материјали (9)

компјутерска опрема (5)

евиденција & пристап (3)

галантерија додатоци & конзоли (8)

видео надзор (24)

аудио опрема (13)

испорака

за два работни дена

работно време

понеделник-петок од 08.00 до 16.00ч.

24/7 поддршка

on-line достапни за Вас...

квалитет

13 години на пазарот

Ф1-системи ВИДЕО НАДЗОР

LINKPRO FTP Cat 6E full copper

40,00 ден
 • LINKPRO FTP Cat 6E full copper
 • Conductor: 23 AWG solid bare annealed copper Insulation: FEP (Premium Fluoropolymer)

Imou FSP11 Solar Panel

Original price was: 1.900,00 ден.Current price is: 1.800,00 ден.
 • "FSP11, 3W(-5%/+10%)@40000lux, Operation voltage :
 • 6.2V(-5%/+10%) Operating current: 0.484A(-5%/+10%) 180x120x2.5mm"

IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D

Original price was: 2.900,00 ден.Current price is: 2.500,00 ден.
Kamera IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D, 1/2.7” 2MP Progressive CMOS,2.8mm

IMOU Ranger 2 2MP IPC-TA22CP-D

Original price was: 3.100,00 ден.Current price is: 2.900,00 ден.
 • Kamera IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D, 1/2.7” 2MP
 • Progressive CMOS,2.8mm Fixed Lens,Field of View : 112°(H), 58°(V),

HIKVISION DS-3E0105P-E/M

Original price was: 3.500,00 ден.Current price is: 3.340,00 ден.
Hikvision DS-3E0105P-E/M 4 port POE SWITCH L2, Unmanaged

IMOU Bullet 2C 2mp IPC-F22P-D

3.500,00 ден
1/2.8”Megapixel Progressive CMOS,2MP(1920 x 1080),2.8mm/3.6mm/6mm Fixed Lens,H.265/H.264,1 x 100Mbps Ethernet Port,Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n, Dual Antenna,Micro SD Card Slot (up to 256GB)

IMOU Bullet 2E 4mp-IPC-F42FP-D

4.190,00 ден
 • Bullet 2E 4MP, full color, four night vision modes; resolution
 • 4Mpx, 1/2.7" progressive CMOS, H.265/H.264, video compression,
 • up to 25 fps frame rate; 16xDigital Zoom, 2.8mm lens,

IMOU IPC-S21FP Cruiser SE

Original price was: 6.500,00 ден.Current price is: 4.900,00 ден.
 • Cruiser SE, full color,
 • four night vision modes; rotation: 355°
 • pan & 90° Tilt; resolution 2Mpx, 1/2.9";
специјална понуда

мобилна фискална каса Synergy SY47

14.915,00 ден
Модерна, современа мобилна електронска каса со фискална меморија и батериско напојување, наменета и со својата големина прикладна за користење на отворени простори и за амбулантна продажба. Програмирање и продажба на 100.000 артикли.

фискална каса Synergy SY250

17.098,00 ден
Компактна електронска каса со фискална меморија, наменета за користење на најразлични локации. Програмирање, регистрација и извештаи за продажба до 100.000 артикли.

фискален принтер Synergy PF700

19.940,00 ден
Прв фискален принтер кој со вграден мрежен порт, USB приклучок и Сериски приклучок. Посебен приклучок за фиока за пари, вградена тастатура за полесно вадење на фискални извешта. Финансиска состојба.

фискален таксиметар Synergy ТА505

15.104,00 ден
Synergy TA505 е нашиот производ за такси возила. Со елегантен дизајн, мали димензии лесно се вклопува во ентериерот на било кое возило. Електронскиот таксиметар TA505 комплетно ги задоволува законските прописи за сите оние кои вршат превоз на патници.

EPSON ECO-TANK принтери и мултифункциски уреди

формат

можност за штампање на А4 и на А3 формат (во зависност од моделот

енергија

минимална потрошувачка и максимална заштеда на електрична енергија

потрошни материјали

1 шише оригинална боја за повеќе од 5000 страници

заштеда

мала цена на чинење на отштампаните материјали

поврзување

преку USB или преку жичана и безжична мрежа , поврзување со телефон...

висок квалитет

на отпечатокот и преглед на резултатите на различни типови на медии

Ф1-системи доо

официјален партнер и дистрибутер

додатоци и галантерија

PS5 Blu-Ray Edition

35.990,00 ден
Уживајте во ултра брзиот SSD, новата поддршка на „haptic feedback“, прилагодливи команди и 3D Аудио, како и во потполно новата генерација на неверојатни PlayStation® игри.

Tracer Gaming SET

1.900,00 ден
 • гејмерска тастатура
 • гејмерско глувче
 • гејм пад
 • гејмерски слушалки

ново – видео надзор

ново контрола и евиденција

ново – галантерија

ново принтери и потрошни