Се прикажуваат сите 8 резултати

MANTA SPK5300 Karaoke

12.990,00 ден
OUTPUT POWER- PMPO 7000W / 70W (RMS) wooffer 2 x 7.1 "BLUETOOTH-5.0 TWS PLAYBACK-MP3, WMA, WAV SOCKETS-USB / TF / MICx2 / AUX /GUITAR

PS5 Blu-Ray Edition

35.990,00 ден
Уживајте во ултра брзиот SSD, новата поддршка на „haptic feedback“, прилагодливи команди и 3D Аудио, како и во потполно новата генерација на неверојатни PlayStation® игри.

Tracer Gaming SET

1.900,00 ден
  • гејмерска тастатура
  • гејмерско глувче
  • гејм пад
  • гејмерски слушалки