Прикажан е еден резултат

VIVAX tablet TPC-807 4G

Original price was: 6.500,00 ден.Current price is: 5.900,00 ден.
  • големина8 "
  • екранIPS/PLS резолуција1280x800
  • тип на процесорQuad-Core
  • фреквенција1.5 GHZ
  • оперативен системAndroid 11 GO