Се прикажуваат сите 5 резултати

HP Laptop 15S AMD Ryzen 5 4500U

Original price was: 30.990,00 ден.Current price is: 27.490,00 ден.
Големина на екран: 15.6″ CPU: AMD Ryzen™ 5 4500U GPU: FHD Graphics Резолуција: Full HD(1920×1080) Оперативен систем: FreeDOS RAM меморија: 8 GB Storage: 512 GB PCIe® NVMe™TLC M.2 SSD Wi-Fi, Bluetooth

HP Notebook 340S G7 Core i5

Original price was: 35.990,00 ден.Current price is: 31.690,00 ден.
Големина на екран: 14″ CPU: Core i5 1035G1 GPU: UHD Graphics Резолуција: Full HD(1920×1080) Оперативен систем: FreeDOS RAM меморија: 8 GB Storage: 512 GB SSD NVMe Wi-Fi, Bluetooth

HP Pavilion i5-1135G7

Original price was: 42.990,00 ден.Current price is: 37.590,00 ден.
Големина на екран: 15.6″ CPU: i5-1135G7 GPU: Geforce MX350 2GB Резолуција: Full HD(1920×1080) Оперативен систем: FreeDOS RAM меморија: 8 GB Storage: 512 GB SSD NVMe Wi-Fi, Bluetooth

VIVAX tablet TPC-807 4G

Original price was: 6.500,00 ден.Current price is: 5.900,00 ден.
  • големина8 "
  • екранIPS/PLS резолуција1280x800
  • тип на процесорQuad-Core
  • фреквенција1.5 GHZ
  • оперативен системAndroid 11 GO

Western Digital 10PURX 1TB / 2TB / 4TB

3.500,00 ден6.890,00 ден
WD10PURX WD 1TB 3.5″ 64MB PURPLE SURVEILLANCE WD20PURX WD 2TB 3.5″ 64MB PURPLE SURVEILLANCE WD40PURX WD 4TB 3.5″ 64MB PURPLE SURVEILLANCE