Прикажувам 1–12 од 27 резултати

HIKVISION DS-2CD1021-I

5.530,00 ден6.990,00 ден
  • Hikvision DS-2CD1021-I 2 Мегапиксели IP Булет камера, 30m IR
  • Hikvision DS-2CD1043G0-I H.265 4 Мегапиксели IP Bullet камера, 30m IR

HIKVISION DS-2CD1027G0-L ColorVu

5.900,00 ден8.900,00 ден
HIKVISION DS-2CD1027G0-L ColorVu 2MP HIKVISION DS-2CD1047G0-L ColorVU 4MP

HIKVISION DS-2CE10DF0T-F

3.590,00 ден8.990,00 ден
Hikvision DS-2CE10DF0T-F 2/5/8MP Turbo HD Bullet ColorVu камера – HD1080p @25fps, 20m White Light – 24 Часа слика во боја и дење и ноќе

HIKVISION DS-2CE16D3T-IT3F

3.590,00 ден6.890,00 ден
Hikvision DS-2CE16D3T-IT3F Turbo HD Bullet камера, 2/5/8  Мегапиксели, HD1080p @25fps, 50m IR – 2.8mm/3.6 mm објектив -Максимална резолуција: 1920 (H) × 1080 (V) -Агол на гледање: 103°(2.8 mm), 82.2°(3.6 mm)

HIKVISION DS-3E0105P-E/M

Original price was: 3.500,00 ден.Current price is: 3.340,00 ден.
Hikvision DS-3E0105P-E/M 4 port POE SWITCH L2, Unmanaged

HIKVISION DS-3E0109P-E/M

Original price was: 6.120,00 ден.Current price is: 5.890,00 ден.
Hikvision DS-3E0109P-E/M 8 port POE SWITCH L2, Unmanaged

HIKVISION DS-7616NI-K2

16.990,00 ден
Hikvision DS-7616NI-K2 16-ch 1U 4К NVR – Поддржува до 16 IP камери со 8MP резолуција

HIKVISION iDS-7204HQHI-M1/S

7.550,00 ден
Hikvision iDS-7204HQHI-M1/S 4-ch Turbo HD 1U H.265 AcuSense DVR – 4 Канали: HDTVI/AHD/CVI/CVBS – Резолуција на снимање: до 4 MP lite/3 MP/1080p@15fps; 1080p lite/720p@25fps – Поддржува до 6 IP камери со 6MP резолуција

HIKVISION iDS-7208HQHI-M1/S

12.380,00 ден
Hikvision iDS-7208HQHI-M1/S 8-ch Turbo HD 1U H.265 AcuSense DVR – 8 Канали: HDTVI/AHD/CVI/CVBS – Резолуција на снимање: до 4 MP lite/3 MP/1080p@15fps; 1080p lite/720p@25fps – Поддржува до 12 IP камери со 6MP резолуција

HIKVISION iDS-7216HQHI-M1/S

22.380,00 ден
Hikvision iDS-7216HQHI-M1/S 16-ch Turbo HD 1U H.265 AcuSense DVR – 16 Канали: HDTVI/AHD/CVI/CVBS – Резолуција на снимање: до 4 MP lite/3 MP/1080p@15fps; 1080p lite/720p@25fps – Поддржува до 24 IP камери со 6MP резолуција

HIKVISION NK42W0H(D)/EU

26.990,00 ден36.990,00 ден
  • Hikvision Комплет од 4 bullet камери од 2MP и 1 x NVR 4 канален
  • Hikvision Комплет од 4 bullet камери од 4MP и 1 x NVR 4 канален